Trener Personalny Warszawa

Jako trener personalny podejmuję się wyzwań, z które inni by omijali szerokim łukiem. Specjalizuję się w zwyrodnieniach kręgosłupa, wadach postawy, bólach pleców, czy rwach kulszowych. W ciągu wielu lat pracy spotkałem setki przypadków, współpracowałem z setkami osobami, które nie miały nadziei na powrót do sportu, a jednak po wielu miesiącach ciężkiej pracy udawało nam się odzyskiwać sprawność.

Na przestrzeni lat miałem okazję prowadzić warsztaty oraz zajęcia dla takich firm jak Provident, czy Cushman&Wakefield, gdzie kształciłem nie tylko z zakresu dbania o kręgosłup, ale również dawałem wskazówki dotyczące zdrowej diety i utraty tkanki tłuszczowej.

Poza studiami fizjoterapeutycznymi na co dzień kształcę się, czytając badania oraz książki, z zakresu profilaktyki bólów kręgosłupa. Stale rozwijam swoją pasję, która zaczęła się od kontuzji krążków międzykręgowych w wieku 16 lat. Od tamtej pory wiem jak co to znaczy ból kręgosłupa i moją misją jest uchronienie każdego przed tym uczuciem. 

Aktualnie na blogu pisze artykuły mające w jak najprostszy sposób przekazać wszelkie ważne informacje o plecach, jednak nie brakuje też publikacji popartych dziesiątkami badań. Uważam, że rozumienie problemu jest kluczowe do poprawy stanu zdrowia – to moje podejście.

Trener Personalny Warszawa Centrum Cityfit Rondo ONZ

Trener Personalny od bólu pleców

Na co dzień prowadzę grupę na Facebooku – Pokonaj ból kręgosłupa Juliusz Słoniewicz – gdzie kształcę bezpłatnie z zakresu dbania o kręgosłup. To tam też prowadzę trening online oraz konsultacje, dzięki którym wiele osób pierwszy raz od dawna wstaje z łóżka. Wszystkie opnie są dostępne w grupie oraz w opiniach Google. 

Co więcej, własnoręcznie stworzyłem platformę, mającą pomóc w zapobieganiu wszelkim najpopularniejszym kontuzjom, z kontuzjami pleców na czele. Platforma dostępna w zakładce “Pokonaj ból”. Platforma została stworzona na bazie wielu lat doświadczeń i spotkań z szerokim wachlarzem przypadków. Dzięki temu byłem w stanie stworzyć narzędzie, które pomoże w walce z większością dolegliwości, które są na początkowym lub średnio-zaawansowanym stopniu rozwoju.