Szukaj
Close this search box.

Przystań Twojego Zdrowia

Współpraca Online

Witam w specjalnym formularzu współpracy online, gdzie zadam Ci kilka niezbędnych pytań, które pomogą nam rozpocząć działania. Sama ankieta jest zupełnie niezobowiązująca, dopiero po wymianie mejlowej zadecydujesz, czy masz ochotę mi zaufać, czy też nie. Po odebraniu i przeanalizowaniu wysłanych informacji odezwę się z propozycją rozwiązania problemu oraz ewentualnej współpracy. Jeżeli nie lubisz tabelek – wybierz zakładkę kontakt i napisz bezpośrednio mejla.

Pytania i odpowiedzi

Trener Personalny w Warszawie - Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Wpisz je w formularzu, w polu pozostałe uwagi!

Na początku musisz wysłać mi formularz, dzięki któremu poznam Twoją aktualną sytuację. Następnie wymienimy się kilkoma mailami albo przeprowadzimy rozmowę przez np. skype lub discord. Po wszystkim wyślę jeszcze wywiad, uzupełniający naszą pogawędkę. Dzięki temu będę miał wszystko, czego potrzebuję, do sporządzenia planu działania.

Następnie wysyłam instrukcję naszych działań, możesz się mnie oczywiście o wszystko spytać. W instrukcji, jeżeli tego sobie zażyczysz, poza podejściem dietetycznym, będzie też plan treningowy.

Po tygodniu zdajesz mi sprawozdanie ze swoich postępów. W odzewie, jak mówię co jest okej, co nie jest okej, co należy zmienić i tak dalej. Po 7 dniach powtarzamy procedurę.

Jeżeli masz pytania w ciągu tygodnia, to oczywiście możesz wysyłać maile i pisać smsy. Będzie to szczególnie przydatne. gdy będziemy kontrolowali technikę ćwiczeń, wtedy kontakt mailowy powinien być częstszy, byśmy mogli na bieżąco poprawiać błędy.

Trener Personalny w Warszawie, Centrum, Rondo ONZ 

Możemy wymieniać się mailami, smsami, rozmawiać oraz komunikatory głosowe.

Raz na tydzień powinienem dostać od Ciebie raport, w którym opiszesz „co tam słychać”, reszta konsultacji jest w cenie – możesz  z tego skorzystać lub nie.

Trener Personalny w Warszawie, Centrum, Rondo ONZ 

Jeżeli chcesz abym poprawiał Twoją technikę, to potrzebuję materiału, który mi ją pokaże. Film powinien być dobrej jakości z perspektywy, gdzie zobaczę całą Twoją sylwetkę. Do tego potrzebuję nagrania z boku oraz tyłu i przodu. Dzięki temu będę miał pełny obraz sytuacji.

Oczywiście taka analiza już jest w cenie i stosujemy ją do każdego treningu.

Trener Personalny w Warszawie, Centrum, Rondo ONZ 

Mieszkasz w Warszawie, ale nie interesuje Cię dłuższa współpraca z trenerem? Nie masz też doświadczenia z ćwiczeniami i chcesz zobaczyć jak je wykonywać, a potem tylko utrzymywać kontakt online? 

Nie ma sprawy, to też jest możliwe – szczegóły omówimy mailowo.

Trener Personalny w Warszawie, Centrum, Rondo ONZ 

To zależy na co patrzeć. Na pewno dużym minusem jest brak mojej obecności podczas treningów. To zawsze zwiększa bezpieczeństwo i szansę na wyłapanie błędów. Natomiast jeżeli interesuje Cię tylko opieka żywieniowa – to jest to świetny sposób, by zaoszczędzić pieniądze i czas.

Trener Personalny w Warszawie, Centrum, Rondo ONZ 

Subskrypcja Podstawowa​

59
99
Miesięcznie
  • Platforma Treningowa
  • 7 dni próbnych!
  • Ponad 300 ćwiczeń z instrukcjami głosowymi, wideo i pisemnymi
  • 15 planów na, m.in. - ból w dole pleców, ból w górze pleców, ból kolan, poprawną postawę
  • W każdym planie 2-7 modułów - kupujesz plany na kilka miesięcy do przodu!
  • Jakość treningu jak na żywo!
  • Jeden trening z trenerem, to 220-250 zł, tutaj masz tę wiedzę w formie online za jedyne 59.99 zł
Juliusz Słoniewicz Bóle Pleców