Zadbaj o siebie!

Napraw wady postawy i zapomnij o bólu

Jestem trenerem personalnym w Warszawie, specjalizującym się w bólu kręgosłupa. Od lat pomagam dziesiątkom ludzi, którzy stracili już nadzieję. W przeszłości sam doznałem poważnej kontuzji, która wyłączyła mnie ze sportu na dwa lata. Poznałem strach i niemoc towarzyszące dyskopatii, dziś nauczam innych jak z nią walczyć.

Juliusz Słoniewicz

Trener Personalny w Warszawie - Twórca Projektu

Profesjonalne Plany Treningowe

Jeżeli masz kontuzje, najmłodsze lata za sobą, bolące plecy  albo chcesz wejść w sport, ale nie wiesz jak – ta platforma jest dla Ciebie.

Trener-personalny-warszawa

Wylecz ból w domu

Wykupując subskrypcję otrzymujesz dostęp do planów treningowych, które pomogą z wadami postawy, bólem pleców, bólem kolan, barków i wiele więcej. Każdy z modułów jest podzielony na poziomy, od najłatwiejszego do najtrudniejszego, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, czy dasz radę. 

Netflix dla Ciała

Jako osoba, która ma od zawsze bóle pleców, stwierdziłem, że stworzę platformę, która pomoże innym uniknąć moich błędów, a także zapewni pomoc, której ja nie otrzymałem. Wiem jak to jest żyć w bólu, jednocześnie wydając mnóstwo środków na specjalistów. Dlatego, zmniejszyłem maksymalnie cenę za miesięczny dostęp do platformy, by każdy mógł z niej skorzystać.

Co Zyskasz?

Doświadczenie i badania

Ćwiczenia dobierałem na bazie moich doświadczeń oraz badań, do których odnoszę się w artykułach.

Gotowe plany

Bezpieczne ćwiczenia ułożyłem w proste moduły, które przeprowadzą Cię przez cały trening.

Poziomy trudności

Moduły są stopniowane według trudności, dzięki czemu będziesz robić postęp, a jednocześnie znajdziesz odpowiedni poziom na start.

Filmy z ćwiczeniami

Każde ćwiczenie jest nagrane i opisane w prosty sposób, tak by nauka nie trwała długo.

Moje wsparcie

W przypadku pytań, staram się pomóc wybrać kierunek treningu oraz wesprzeć wiedzą.

Narzędzie dla każdego

To łatwe do wykorzystania narzędzie, stworzone na bazie rozmów z dziesiątkami Podopiecznych. Dostosowałem język tak, by wszystko było przejrzyste. Każdy może z niego skorzystać.

Subskrypcja podstawowa

45 Miesięcznie
  • Dostęp do planów treningowych
  • Dostęp do wszelkich ćwiczeń na platformie

Subskrypcja VIP

Ilość miejsc ograniczona. W przypadku pełnego grafiku, kolejne miejsca kosztują 400 zł. W razie pytań - skorzystaj z zakładki kontakt.
zł450
310 Miesięcznie
  • Dostęp do planów treningowych
  • Dostęp do wszelkich ćwiczeń na platformie
  • Mój osobisty nadzór
  • Analiza materiałów wideo z techniką
  • Odzew telefoniczny/pisemny/wideo
  • Jeden trening/konsultacja online
  • Przed współpracą musimy odbyć bezpłatną konsultację

Szczegóły Współpracy​

W razie  dalszych pytań, skorzystaj z zakładki – kontakt

Aktywacja konta

Aktywacja konta następuje po zaksięgowaniu płatności (zwykle 1-3 dni). Jeżeli prześlesz mi potwierdzenie przelewu mailem nastąpi to szybciej.

Subskrypcja VIP - jak przeprowadzić konsultację?

Jest to bezpłatna konsultacja, na którą umawiamy się przez internet (Skype, Messenger,Google Meet), rozmawiamy wtedy na temat Twoich problemów zdrowotnych,. Po rozmowie decyduję, czy jestem w stanie pomóc w tej formie i czy zaczniemy współpracę.

ILE trwa subskrypcja

Subskrypcja jest wykupowana na 30 dni. Czas trwania jest przedłużony o czas czekania na aktywację subskrypcji.

Czy potrzebuję sprzętu do ćwiczeń?

Nie każde ćwiczenie wymaga dodatkowego sprzętu, ale są takie, które wymagają taśm. Warto się w nie zaopatrzyć. Proponuję jedną długą, prostą (nie chcemy aby tworzyła okrąg). Oraz jedną miniband, mała taśma, której końce są ze sobą połączone.

aNALIZA WIDEO

Subskrybentów VIP, będę motywował, by wysyłali mi swoje filmy z ćwiczeniami, bym mógł je analizować oraz pomagać w znalezieniu dobrej techniki.

Treningi/konsultacje online

Spotkania będą przeprowadzane w celu sprawdzania techniki, oglądania postępów, tłumaczenia ćwiczeń itd. Możemy je odbywać przez komunikatory podane wcześniej.